Bilgi Gösteri

Çin ekstrüzyon kalıp sektöründe öncü olarak tanılan TRINITY, tarih 1985 Çin'in ilk set  ekstrüzyon kalıbı geliştirmiş ve üretmiş, kalıbın kalitesi  dünyanın en geniş kullanıcıları tarafından kanıtlanıştır. 

Günümüzde, yeni değerler oluşturma fikriyle TRINITY mühendisleri en profesyonel bilgisi ve zengin deneyimi ile,ekstrüzyon teknolojisinin en ileri alanının gelişimine için kendilerini adamakta ve farklı üretim uygulama gereksinimleri ve en iyi çözümü bulmak için sizinle birlikte çalışmaktadır.

30 yıllık ekstrüzyon deneyimine dayanarak, TRINITY özel ekstrüzyon simülasyon analiz sistemi ile,müşterilere en iyi kalitede kalıp sağlamaktadır. 

Makul akışı tasarımı, dengeli, kalıplaşmış verimli soğutma sistemi ,yüksek hassas ekipman işleme kapasitesi,ekstrüzyonnun yüksek hızlı ve istikrarı çalışmasını korumaktadır.

Patentli konumlandırma teknolojisi,özel kılavuz aracı,kaıbın tekrar sökülmesinde doğru sıfırlanmasını sağlamaktadır.

Kalıp üzerine benzersiz artış cıhazı monte edilmiş olup,profillerin yüzey parlaklığı geliştirmektedir.

Çeşitli malzemelerin girdap vakum kalıplaşmış tankı  seçebilirsiniz,gelişmiş tasarım, iyi sızdırmazlık, yüksek mukavemetli özelliklerine sahiptir.

TRINITY,1.500 adet ekstrüzyon kalıp üretim kapasitesine sahip olarak, çoğu ürünleri Kraliyet,YKK, LG,  Vicat gibi Avrupa ve Amerika'ya ihraç edilmektedir.

TRINITY, kökenli ve derin Ar-Ge imalatı ile,Avrupa'nın önde gelen teknolojiye dayanarak, dünyaca ünlü markaların ileri teknolojilli yapılandırma elemanları kullanarak,

başarıyla yeni bir yüksek hızlı ekstruder ve istikrarlı enerji aşağı ekipmanları geliştirerek, kullanıcıların  yüksek kaliteli ekstrüde ürünler ihtiyacını karşılamak amacıyla çaba göstermektedir.

TRINITY,100 adet ekstrüzyon cihazları ile tüm ürünleri Avrupa ve Amerika'ya ihraç edilmektedir.


İş Terminoloji

Geçerli Teslim Şartları: FOB,CFR,CIF,EXW,FAS,CIP,ECA,CPT,DEQ,DDP,DDU,DAF,DES
Geçerli Ödeme Döviz: USD,EUR,CNY
Geçerli Ödeme Şekli: T/T,L/C,D/P D/A,Credit Card,Escrow
En yakın Liman: Shanghai,NingBo,Tianjin

Ayrıca aşağıdaki ürün ilginizi çekebilir

Bize Ulaşın

Şirket Adı:Wenyi Trinity Technology Co, Ltd.

Adres:Shicheng Caddesi, Elektronik Sanayi Bölgesi,Tongling Şehri, Anhui Eyaleti

İletişim:Hanımefend Jiang Tingting( Ekstrüzyon kalıp)

Cep Telefonu:+86-13965222005

Telefon:+86-562 2627988 / 2627508

E-posta[email protected]