Şirket profili

Tedarikçi Değerlendirmesi

Tarih Kasım 1996 yılında kurulan TRINITY Teknoloji Geliştirme Co,Ltd'i 1960'yıllardki üç büyük askeri işletmelerin biri olarak tarih 2004 yeniden anonim şirket olarak yapılandırılmıştır. Ekstrüzyon kalıp fabrikası, TRINITY Teknoloji şirketi tam alt dalı firması olarak,tarih1985'ten itibaren ekstrüzyon kalıplar sektörüne girmiş ve Çin'in ilk set PVC plastik pencere profil ekstrüzyon kalıpların üretimi yapmıştır. Şuan gönümüzde üretim kapasitesi 1500 set ekstrüzyon kalıp 100 adet ekstrüzyon hatlarında üretim yapmakta ve başarıyla 50'den fazla ülke ve bölgelerde,600'den fazla kullanıcıya ekstrüzyon kalıpları ve ekstrüzyon üretim hatları satışı yapmaktadır.Dünyanın en rekabetçi ekstrüzyon kalıplar ve ekipman üreticisi olduğu çok açıktır.

Belirtilen bilgileri sertifikasyon uzmanı tarafından yerinde doğrulandı
Şirket Adı:
Wenyi Trinity Technology Co, Ltd.
İşleme Ticareti:
OEM Service Offered,Design Service Offered
Adres:
Shicheng Caddesi, Elektronik Sanayi Bölgesi,Tongling Şehri, Anhui Eyaleti
Ana Piyasaları:
Plastik profil ekstrüzyon kalıpları,plastik malzeme kalıpları,Kalibratör Sehpası,Ön hat,Isıtma GİYOTİN
Kuruluş Yılı:
2002
Toplam Gelir (%):
5 Milyon dolar üzere

Çin ekstrüzyon kalıp sektöründe öncü olarak tanılan TRINITY, tarih 1985 Çin'in ilk set  ekstrüzyon kalıbı geliştirmiş ve üretmiş, kalıbın kalitesi  dünyanın en geniş kullanıcıları tarafından kanıtlanıştır. 

Günümüzde, yeni değerler oluşturma fikriyle TRINITY mühendisleri en profesyonel bilgisi ve zengin deneyimi ile,ekstrüzyon teknolojisinin en ileri alanının gelişimine için kendilerini adamakta ve farklı üretim uygulama gereksinimleri ve en iyi çözümü bulmak için sizinle birlikte çalışmaktadır.

30 yıllık ekstrüzyon deneyimine dayanarak, TRINITY özel ekstrüzyon simülasyon analiz sistemi ile,müşterilere en iyi kalitede kalıp sağlamaktadır. 

Makul akışı tasarımı, dengeli, kalıplaşmış verimli soğutma sistemi ,yüksek hassas ekipman işleme kapasitesi,ekstrüzyonnun yüksek hızlı ve istikrarı çalışmasını korumaktadır.

Patentli konumlandırma teknolojisi,özel kılavuz aracı,kaıbın tekrar sökülmesinde doğru sıfırlanmasını sağlamaktadır.

Kalıp üzerine benzersiz artış cıhazı monte edilmiş olup,profillerin yüzey parlaklığı geliştirmektedir.

Çeşitli malzemelerin girdap vakum kalıplaşmış tankı  seçebilirsiniz,gelişmiş tasarım, iyi sızdırmazlık, yüksek mukavemetli özelliklerine sahiptir.

TRINITY,1.500 adet ekstrüzyon kalıp üretim kapasitesine sahip olarak, çoğu ürünleri Kraliyet,YKK, LG,  Vicat gibi Avrupa ve Amerika'ya ihraç edilmektedir.

TRINITY, kökenli ve derin Ar-Ge imalatı ile,Avrupa'nın önde gelen teknolojiye dayanarak, dünyaca ünlü markaların ileri teknolojilli yapılandırma elemanları kullanarak,

başarıyla yeni bir yüksek hızlı ekstruder ve istikrarlı enerji aşağı ekipmanları geliştirerek, kullanıcıların  yüksek kaliteli ekstrüde ürünler ihtiyacını karşılamak amacıyla çaba göstermektedir.

TRINITY,100 adet ekstrüzyon cihazları ile tüm ürünleri Avrupa ve Amerika'ya ihraç edilmektedir.


Ayrıca aşağıdaki ürün ilginizi çekebilir

Bize Ulaşın

Şirket Adı:Wenyi Trinity Technology Co, Ltd.

Adres:Shicheng Caddesi, Elektronik Sanayi Bölgesi,Tongling Şehri, Anhui Eyaleti

İletişim:Hanımefend Jiang Tingting( Ekstrüzyon kalıp)

Cep Telefonu:+86-13965222005

Telefon:+86-562 2627988 / 2627508

E-posta[email protected]